31 травня 2017 року Україна втратила одного зі своїх найкращих синів – в мирі спочив Блаженніший Любомир (Гузар). Багато вже сказано-пересказано про це за останні кілька днів, та все одно не до кінця віриться у те, що сталося. Тисячі й тисячі людей безкінечними ланцюгами тягнулися до церкви Юра у Львові та Патріаршого собору в Києві, щоб віддати останню шану та провести в останню путь на Вічну Ватру Блаженнішого. Були серед них, звичайно, і калиняки. Ніколи не забудемо ті камерні та такі душевні і просякнуті мудрістю зустрічі та спілкування з братчиком Любомиром.
На щастя, Блаженніший, будучи людиною неймовірного інтелекту, залишив по собі вражаючу спадщину, справжній колодязь життєйської мудрості, з якого ми черпатимемо багато корисного та цікавого, що допоможе нам ставати кращими. Ставати Людиною, як любив повторювати братчик Любомир. «Свобода – це можливість робити добро. Ми люди, і ми вільні. А це значить, що ми маємо право робити добро», - казав Блаженніший Любомир. Тож будьмо вільними у своїх добрих справах і плекаймо те, в що так свято вірив друг Любомир – мир, добро і постійний труд на себе і для інших.
Спочивай в мирі, друже!
Пу-Гу!
![](https://lh3.googleusercontent.com/XpHV6_eIrObBijhqw0vE9YB63w9haQ09IvAqwL5Hl5fA59LwFR3cDTnTNLICIrn4J1jcVHsvcQ_QGht5R_IVLjZurLVpKHCNoe6errirDvjBkmKzwpm3pcfhAofqQSuk_uEbbh3Gvu5Jej0f2xbDx3pXobM9Z6I0Wjn7Pm05Ru1YFTcSo2rd-750QdOF1qKvH_Fa03zFYbljJe22Mdc_FwmpL3X827-p0O7vSVQTMkO5gVQLigj7mHS0pTdXV5_oQD1xmpbUod9A5FFWfVzMeRHoZtufeseloJBQDlR-1YZm3h6GTZ1SCZx8L-dm05dNPHqJIONb05pc8aH85nrV6oPdWCv9dkOW8BLhoAixQevc_xQFcRBaPQ9_rUc1b5EoSLvziq_304jhMmhsIMFRFXw6a5utldetoeM-AqFU37r6mRmR-3MSguNxmRODMT_eD7fHQ5uS5IDrUcAOz9C--sXoxUx0Y72NCcClwhyIckkZ9qiqpTADE5pvVB9OeHXQZECbiLPtRm8uYj7MklG8RaopdtfpAjAAqOdAtLS47Odi-3DbDk21YmdxFQwqblEMGKcWqNhkRyCrypf3D9LSqxUhLXYCZo9wInftomMMKaelcdLhnDSQqNIaiV_3u8XYUnMqJ1VLUdaEkLqRL9ptLWfJ2-zszVgDD7FhDoTXp_o=w1415-h1061-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/JHV9f-QkGSqXnBg5S5c-oJ277D0Ekykz2TaE7nt59LitSJ1fNQ8T-PiOEyvzbOaIS_ryTa7_aIQxwQp8u89NtRo30BP42jiID_YR2t6cutTl_zB2F-nBaBQmlAHBrAuLy2YqRkMn7pWwqePPr7oTIGD1OB0qswBgXQReFheWX7yT8m6l_fMMiKRdr0EHC2yolOJ1KCKP64u_aHyTj0akL56wmBq0wxqtzWVXpABCHMkF7wT7afQskmcTs2QisEjrIxpXhaQGmTUexJLgvwepvBQsLtrMah7ADnRPY_P2wcHvBwo8Gn1iThtoFSEROieyTLIbgBqdEosBNokSotSHQqJA5wkO25k7ZaeEO1bSI7YtqwGnzW8M3ATetuZmKustYL5F7DCbhzXF7ohqGu7ad_ljh52pA6x55VGU8XoqlXnbnGGg7F-InWmNwgJSbjrslwcFZDDycWVm98Md0RrpRYbwnzInhLEodkbT4MWpC5H6cVM6rMe6Emzm8ZKxCo9IPueMKKQHkhyUPngaEiXMkMuiQ5d8sG3hX64xqfF4NN30RUG7L5lb_8qGHFCaz7ZErvzvvGyC8YEDlTyyJAA9ZEofPmd8f2neoBxJopeMzHwl8f9TOFz4a9Jgi3q-I5oY9fDyIRN9_cJa79nl68yJx_9YoLYrzMevWNbn7JjHcDY=w1415-h1061-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/WGI5Y-ia3T0ieSyILm78vKjJ0tSoujNqQ2yYlpkKjaKPyJto_1vqBw0HRxhXkOkrHTuco9YPxfVGGJiyxhIA3Pl2Bc8R3FESbF3PVjaWwUju4AZ5Tp4mIj1Z7t0zzgbGD3gX-jos9jET2aiVxxCFIN3VBRjUS2MP_ACClQVRmnumkdyJ9LiRLQhPgtHE5LQZqbTOu7FahMuuostt8AsDCpOCF02buUJVq7KkKWEsThdO2dyA5Lj17SH7JE4oix2X7u7yW2yVucaigHDiY6RT-lwQxyDXo_dRuk8vo2pQBH3wtpiYNiQ-bUgww4q9Pq8rIFLV7V9z4HVLPdpLLmLlK5MZWzcI6cUgD4kFyCKDtruj12Pp52o6Ug-3ltL7sBOy8JqgpRfsrnoIPJfa40Yf-CbGIU-O44_DAHaoDghXpTanw35iMB3Cgg3S8LkHi9eMFmbWk9JrGFc_sujQbluTBwA5k3FfT27f_VJlptUwtvAL8kT-keRuVRCT-fx3bGAs0shrIsM5xSZG8pPL9X9LJDQdUxY3vbN6YaqTemu65k7e2yVu-aC1dh_Wz4xl5f-gzo3pjr6bqWMGfR6IqLBk9JPeurggjoklZSAYB2_2nGcA-QcB9gePEW4lX2nY8bykVGA9WJ4N0ULZZfOpf-rycZiMJeB1x7zcbUVUgUnK=w1415-h1061-no)
![](https://lh3.googleusercontent.com/-MDFbZqevTpBTHyEtNIECuoYVMVAarQGCGA4cQPiMMTVJSLe50b70DAFXFZRG1hdTpbV6PW9aP9QcD5balY1rWph8yl09nGtzJaBI-EB0H1KiuYroQhAD-wfJBh9PfOgYTq9pii5upoqMZUmGwsmuFHo3WcTfYf0V_xLix1Yzzpn1tLQoZym-pTHSTnoyZOVVaLcwZz_A91uExFwlFAPLZhazoi1U9dHFRxoF98IQqhd9WvU0bCMAn7NwgLiyHhDXxWYvZ4G5S3dRUm8AFTwC4V3Hre3nKvpnWMc_6T1hjdp3Y8cyuHCNVu2MFbiKmJwv8WR8s7CMme5erqIG4PSNs-muyCY_wn0EZyCaDtAnpqzfRg78JmT_gChfab2vOsfAX1ikH3HhnCVSFUN5fOtfKTXSRxoS_3IBhCtQTs-YGnKM0SP-aBai5SkAyn0RRqT-_l8a_ryRxJ0sAdjaAlPyVv9qSP8zI5soK41ET6OvJuNPD5at5IY89Rur0ClxH24ZMnjqVpYJpMY8M8wQccsE-VdDWbaZ3ePeLX-VTuNJjlESubWFlBJuGcKxPr2c8-yga9lKidwmDDeceD710yeSS5PaVpLAh6ihCru-hgQ20keOVt6nqst1ueIvYqv1I5Zib1wB-CCGZ2cbY8UxzvhiV70gfnmHaM1dzNws6zO=w1415-h1061-no)